Kontakty

Sídlo společnosti

APA-Kandt GmbH

Weidestraße 122c
– AlsterCity –
D-22083 Hamburg
Telefon: +49 40 48 06 14 40
Telefax: +49 40 48 06 14 16
E-Mail: office@apa-kandt.de
Internet: www.apa-kandt.de

APA–KANDT Ostrava Celulóza a papír

Daliborova 3

709 00 Ostrava – Mar. Hory

Česká republika

 

Tel: + 420 59 66 388 71

Fax: + 420 59 66 21 660

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Čurda
E-Mail: tomas.curda@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Barbora Krylova

E-mail: barbora.krylova@apa-kandt.cz

APA–KANDT Ostrava Strojírenství a hydraulika

Daliborova 3

709 00 Ostrava – Mar. Hory

Česká republika

 

Tel: + 420 59 66 388 71

Fax: + 420 59 66 21 660

Kontaktní osoba: Dipl. Ing. Cestmir Curda

E-mail: cestmir.curda@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Barbora Krylova

E-mail: barbora.krylova@apa-kandt.cz

APA-Kandt s.r.o.

Václavské náměstí 795/40

Nové Město

110 00 Praha 1

 

Tel:  + 420 222 542 235

        + 420 603 547 814

Fax: + 420 222 542 231

Kontaktní osoba: Nicole Bundova

E-mail: nicole.bundova@apa-kandt.de

 

Office manager: Nadezda Vernerová

E-Mail: nada.vernerova@apa-kandt.cz

APA-KANDT Žďár nad Sázavou

Dolni 1

591 01 Žďár n. Sáz. 1

Česká republika


Tel: + 420 566 620 895

      + 420 736 622 310

Fax: + 420 566 620 895

Kontaktní osoba: Petr Pelikán

E-mail: petr.pelikan@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Pavla Poulova

E-mail: pavla.poulova@apa-kandt.cz

APA–KANDT Slovenská republika Celulóza a papír

Bystrická 1

03401 Ruzomberok

Slovenská republika

 

Tel: + 421 905 24 31 68

Fax: + 421 44 430 35 12

Kontaktní osoba: Ing. Štefan Barka
E-Mail: stefan.barka@apa-kandt.de

APA–KANDT Slovenská republika Strojírenství a hydraulika

Hankovce 46

SK 086 46

Slovenská republika

 

Tel: + 421 911 364 146

Kontaktní osoba: Ing. Milan Gula
E-mail: milan.gula@apa-kandt.de

APA-KANDT Ukrajina

P.O. Box 13
02140 Kiew

Ukrajina

Tel: + 38 067 464 1224
Fax: + 38 044 572 9112

Kontaktní osoba: Dipl. Ing. Igor Uksche
E-mail:  Igor.Ukshe@apa-kandt.de

APA-KANDT Polsko

ul.Lubliniecka 7a
42-772 Gwozdziany
Polsko

Tel: +48 509 162 059
Fax: +48 34 35 34 945

Kontaktní osoba:  Inż. Krzysztof Jagieła

E-mail: krzysztof.jagiela@apa-kandt.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn