Kontakty

Sídlo společnosti

APA-Kandt GmbH

Weidestraße 122c
– AlsterCity –
D-22083 Hamburg
Telefon: +49 40 48 06 14 40
Telefax: +49 40 48 06 14 16
E-Mail: office@apa-kandt.de
Internet: www.apa-kandt.de

APA–KANDT Ostrava Celulóza a papír

Daliborova 3
709 00 Ostrava – Mar. Hory
Česká republika
Tel: + 420 59 66 388 71
Fax: + 420 59 66 21 660

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Čurda
E-Mail: tomas.curda@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Barbora Krylova

E-mail: barbora.krylova@apa-kandt.cz

APA–KANDT Ostrava Strojírenství a hydraulika

Daliborova 3
709 00 Ostrava – Mar. Hory
Česká republika
Tel: + 420 59 66 388 71
Fax: + 420 59 66 21 660

Kontaktní osoba: Dipl. Ing. Cestmir Curda

E-mail: cestmir.curda@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Barbora Krylova

E-mail: barbora.krylova@apa-kandt.cz

APA-KANDT Praha

Seifertova 9
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel: + 420 222 542 235
Fax: + 420 222 542 231

Kontaktní osoba: Dipl.Ing. Ales Sibl

E-mail: ales.sibl@apa-kandt.de

 

Office manager: Nadezda Vernerová
E-Mail: nada.vernerova@apa-kandt.cz

APA-KANDT Žďár nad Sázavou

Dolni 1
591 01 Žďár n. Sáz. 1
Česká republika

Tel: +420 566 620 895
Fax: + 420 566 620 895

 Kontaktní osoba: Jiří Baránek

E-mail: jiri.baranek@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Pavla Poulova

E-mail: pavla.poulova@apa-kandt.cz

APA–KANDT Slovenská republika Celulóza a papír

Bystrická 1
03401 Ruzomberok
Slovenská republika

Tel: + 421 905 24 31 68
Fax: + 421 44 430 35 12

Kontaktní osoba: Ing. Štefan Barka
E-Mail: stefan.barka@apa-kandt.de

APA–KANDT Slovenská republika Strojírenství a hydraulika

Hankovce 46
SK 086 46
Slovenská republika

Tel: + 421 911 364 146

Kontaktní osoba: Ing. Milan Gula
E-mail: milan.gula@apa-kandt.de

APA-KANDT Sibiř

Moskovskiy trakt, 83-139

634028 Tomsk

Ruská Federace

Tel: +7 952 885 3821

Kontaktní osoba: Ing. Alexander Shirokov
E-Mail: alexander.shirokov@apa-kandt.de

APA-KANDT (OOO) Ruská federace

Nab. Reki Moiki 58, Geb. A, Etage 6, kancelář 24-H Nr. 17, místnost 17/1.1

190031 Sankt Petersburg
Ruská Federace

Tel. +79689934814
       +49 40 48 06 14 32
       +49 151 142 57034

Kontaktní osoba: Andrej Boksberger

E-mail: andrej.boksberger@apa-kandt.de

APA-KANDT Ukrajina

P.O. Box 13
02140 Kiew

Ukrajina

Tel: + 38 067 464 1224
Fax: + 38 044 572 9112

Kontaktní osoba: Dipl. Ing. Igor Uksche
E-mail:  Igor.Ukshe@apa-kandt.de

APA-KANDT Polsko

ul.Lubliniecka 7a
42-772 Gwozdziany
Polsko

Tel: +48 509 162 059
Fax: +48 34 35 34 945

Kontaktní osoba:  Inż. Krzysztof Jagieła

E-mail: krzysztof.jagiela@apa-kandt.pl

 

Office manager:  Katarzyna Gambuś

E-mail: biuro@apa-kandt.pl

 

 

APA-KANDT GmbH

EIN MITGLIED
DER MELCHERS GRUPPE.