Kontakty na całym świecie

Główna siedziba
APA-Kandt GmbH

Weidestraße 122c
– AlsterCity –
D-22083 Hamburg
Tel.: +49 40 48 06 14 40
Fax.: +49 40 48 06 14 16
E-Mail: office@apa-kandt.de
Internet: www.apa-kandt.de

APA-KANDT Ostrava Inżynieria mechaniczna i hydraulika

Daliborova 3

CZ-70900 Ostrava-Mar. Hory

Republika Czeska

 

Tel:  + 420 59 66 388 71

Fax: + 420 59 66 21 660

Osoba kontaktowa: Dipl. Ing. Cestmir Curda

E-Mail: cestmir.curda@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Barbora Krylova

E-Mail: barbora.krylova@apa-kandt.cz

APA-KANDT Praha

Krakovská 583/9

110 00 Praha 1

Republika Czeska

 

Tel:  + 420 222 542 235

       + 420 603 547 814

Fax: + 420 222 542 231

Osoba kontaktowa: Nicole Bundova

E-Mail: nicole.bundova@apa-kandt.de

 

Office Manager: Nadezda Vernerova

E-Mail: nada.vernerova@apa-kandt.cz

APA-KANDT Žďár nad Sázavou

Dolni 1

CZ-59101 Zdar n. Sazavou 1

Republika Czeska

 

Tel:  + 420 566 620 895

       + 420 736 622 310

Fax: + 420 566 620 895

Osoba kontaktowa: Petr Pelikán

E-Mail: petr.pelikan@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Pavla Poulova

E-Mail: pavla.poulova@apa-kandt.cz

APA-KANDT Ostrava Przemysł celulozowo-papierniczy 

Daliborova 3

CZ-70900 Ostrava-Mar. Hory

Republika Czeska

 

Tel:  + 420 59 66 388 71

Fax: + 420 59 66 21 660

Osoba kontaktowa: Ing. Tomas Curda

E-Mail: tomas.curda@apa-kandt.cz

 

Office Manager: Barbora Krylova

E-Mail: barbora.krylova@apa-kandt.cz

 

 

 

APA-KANDT Słowacja Przemysł celulozowo-papierniczy

Bystricka 1

03401 Ruzomberok

Słowacja

 

Tel: + 421 905 24 31 68

Fax: + 421 44 430 35 12

Osoba kontaktowa: Ing. Stefan Barka

E-Mail: stefan.barka@apa-kandt.de

APA–KANDT Słowacja Inżynieria mechaniczna i hydraulika

Hankovce 46

SK 086 46

Słowacja

 

Tel: + 421 911 364 146

Osoba kontaktowa: Ing. Milan Gula
E-Mail: milan.gula@apa-kandt.de

APA-KANDT Syberia

Moskovskiy trakt, 83-139

634028 Tomsk

Rosja

 

Tel: +7 952 885 3821

Osoba kontaktowa: Ing. Alexander Shirokov

E-Mail: alexander.shirokov@apa-kandt.de

APA-KANDT (OOO) Rosja

Nab. Reki Moiki 58

budynek. A, podłoga 6, Office 24-H Nr. 17, Pokój 17/1.1

190031 Sankt Petersburg

Rosja

 

Tel. +79006304476 

Osoba kontaktowa: Vadim Pavlov

E-Mail: vadim.pavlov@apa-kandt.de 

APA-KANDT Ukraina

P.O. Box 13

02140 Kiew

Ukraina

 

Tel: + 38 067 464 1224

Fax: + 38 044 572 9112

Osoba kontaktowa:  Dipl. Ing. Igor Uksche

E-mail:  Igor.Ukshe@apa-kandt.de

APA-KANDT Polska

ul.Lubliniecka 7a

42-772 Gwozdziany

Polska

 

Tel: +48 509 162 059

Fax: +48 34 35 34 945

Osoba kontaktowa:  Inż. Krzysztof Jagieła

E-mail: krzysztof.jagiela@apa-kandt.pl

 

Office manager:  Katarzyna Gambuś

E-mail: biuro@apa-kandt.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn